11Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Chatroulette Kameralı Sohbet Türkiye

Chatroulette Sesli Sohbet Sitesi birbirini tanımayan insanları webcam aracılığı ile buluşturan bir web sitesidir. Sitede kullanıcı istediği an "sonraki" tuşuna basarak oturumu kapatır ve bir sonraki oturuma geçebilir. Chatroulette Türkiye, Andrey Ternovskiy adındaki bir Moskova Üniversitesi öğrencisi tarafından 2009 yılının Kasım ayında geliştirilmiştir.birbirini tanımayan insanları webcam Sohbet aracılığı ile buluşturan bir web sitesidir. Sitede kullanıcı istediği an "sonraki" tuşuna basarak oturumu kapatır ve bir sonraki oturuma geçebilir. Andrey Ternovskiy adındaki bir Moskova Üniversitesi öğrencisi tarafından 2009 yılının Kasım ayında geliştirilmiştir.

Chatroulette sizlere rastgele Üye olmadan karşılıklı sohbet imkani tanıyan arkadaşlık ve eğlence sitesidir. Sitemizde kayit gerekmeden misafir olarak sohbet edebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Chat Roulette kameralı ve mikrofonlu versiyonu, evet. hiç tanımadığınız bir kişi ile anında kameralı mikrofonlu görüşme başlatıyorsunuz

Chatroulette Türkiye Kameralı sohbet

Sohbete başladığınızda ülke seçebilir ve seçtiğiniz ülkeden bayan ziyaretçilerle sohbet etmeniz mümkündür. Sohbete başlamadan önce bilmeniz gereken bazı sohbet kuralları vardır. Bu kurallara uyarak dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

Chatroulette kameralı arkadaşlık

Kamera açmak istemiyorsaniz sohbete başlarken sizden istenilen kamera isteğine reddet butonuna tıklayarak kameranızı kapatabilirsiniz. Kameranızı kapatmak sohbet edemeyeceğiniz anlamına gelmemektedir.

Chatroulette Avrupa sohbet

Sadece kameranızın kapalı olması karşı tarafın sizinle sohbet etme olasılığını düşürür. Sizde ücretsiz olarak sohbete bağlanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

X

Yazar : Emir
01 Mar 2019
84 Görüntüleme

Tags:


Gönder