11Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kameralı Sohbet Radyo kanalı

Müzik severler sizler artık Radyo Görüntülü, kameralı sohbet için kolayca giriş yapıp dünyanın her yerine sesinizi duyura bilir ve müzikler paylaşabilirsiniz. Ses dalgaları farklı frekanslarda titreşir; bu titreşimler mikrofonlarla toplanır ve elektrik sinyallerine dönüştürülür.

Radyo sohbet kanalı
 

Görüntülü Radyo Chat sizlere bugüne kadar günümüzde hizmet verme amacıyla hazırlanmış milyonlarca herkese sunulan bir sesli ve radyolu sohbet sitesi haline gelmiştir.

Canlı radyo sohbet
Yılların verdiği güzellikler dolusu içinde birbirinden farklı müzikler eşliğinde insanlara müzik sanatının ne kadar önemli ve insan ruhunun dinlenmesi ile keyif almanızı öneren bir sistemin içinde Sesli Ve sohbet sitesi ile bir birinden güzel sohbetler eşliğinde ve müzik radyosu da yayında olmaktadır.

Radyo tarihinin gelişimi nelerdir?
Radyo tarihi bugüne kadar insan önemine hizmet verme amacıyla Yayınlanan elektromanyetik dalgaları alıp, duyulabilen sese çeviren devrelerden oluşmuş cihaza Radyo denir.

1 . Elektrik dalgalarının özelliğinden yararlanarak seslerin iletilmesi sistemi.

2 . Elektrik dalgalarıyla düzenli olarak yayın yapan istasyon ve bu istasyonun programlarını düzenlemekle görevli kuruluş.

3 . Bu istasyonun yayınlarını alan araç:

“Kasabanın matemine hürmet olarak bu akşam radyo susturulmuştu.”

Değerli okurlarımız sizler burada mutlaka keyif alarak kendi hayatınıza yeni bir müzikal bir dünya içinde en güzel günlere denk eğlenceler ve radyo dinlemenizi öneren istekler içinde olursunuz.

Radyo dinlerken ve sohbet ederken müziği senin için seçer, yani arkana yaslanıp sevdiğin tür müzikleri dinleyebilirsin.

Müzik Dinletmek
İstediğin şarkı, albüm, sanatçı veya çalma listesiyle bir Radyo istasyonu oluştur ve seslisohbet sitesi ile Radyolar ve bunu temel alan müzikler çalsın. Sonra istek üzerine istediğiniz müziği dinlerken onu müzik zevkine uyacak şekilde kişiselleştirebilirsin.

XX

Yazar : Emir
22 Mar 2019
257 Görüntüleme

Tags:


Gönder