12Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliSohbet

Merhaba değerli Sesli chat, Sesli Sohbet platformunu Kullanan Kullanıcılar ve yeni Sesli Sohbet Sitelerine katılan ziyaretçiler bügun sizlere Görüntülü sohbete girdiğinizde Karşınıza ne gibi özellikler çıkacak ufaktan sizlerle paylaşmak istiyorum.İlk öncelikle Misfir ve üye olarak girdiğinizde Karşınıza çıkan özellikler ile Yetkili girişleri arasında sadece komut farkını hatırlatır,üyeliklerin ücretsiz olduğunu belirtmek isterim.

Sesli Sohbet Nedir

Sesli sohbet ve kameralı sohbet yeni sistemi nelerdir?

Dünya’nın her yerinden kullanıcılarımız vardır ve Sesli sohbet etme imkanına sahiptir.
•Kamera cihazını değiştirme
•Kamera açıp / kapatma

Mikrofon aracılığı ile Sesli sohbet ve konuşma Hizmeti verilir

Tüm sesli sohbet odalarınızda ve özel odalarımızda Mühabbetinizi mikrofon desteği ile daha rahat ve hızlı hale getirebilirsiniz.Tamamen Türkçe ve ücretsizdir.
•İstediğin zaman Sesli konuşmaya bağlan
•Mikrofon sesi susturma
•Birebir özel aramalar
•Yayın için sıraya girme

Smile ve Animasyon Gönderme

Küçük Yüz ifadeleri ve hareketli Gif ANimasyonlarını Sesli Sohbet odalarında Müzik eşliğinde gönderme

Güvenlik

Sesli sohbet odalarında seslisohbetsitesi.com Tamamen güven içerisinde oldğunuzu beyan ederiz. Sitemizde kesinlikle +18 İçerikli formatlar olmamaktadır ve bunlara izin verilmemektedir. Bu Tür konulara yeltenen kim olursa olsun Sesli chat odalarından uzaklaştırılır.

Kameralı chat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye'nin yeni nesil kameralı chat ve arkadaşlık sistemini geliştirdik. Sistemimizi hazırlarken özellikle tüm kullanıcıların rahatlıkla gezinebilecekleri her yönü ile tamamen kolay ve açıklayıcı bilgiler vererek kullanıcıyı yanıltmaktan kaçınan bir sistem anlayışı ile Türkiye'ye yeni canlı görüntülü sohbet platformu anlayışı getirdik. Sistemimizde, speakychat sesli sohbet chat odalarını kullanıcılarına kameralı chat odalarını dahası ve özelliği ile kullanıcılarla birebir konuşmak güzel bir arkadaşlık içinde seçme dostluklar yanı sırasında sohbetler etme imkanına sahipsiniz. Türkiyenin en çok tercih edilen sitesi Sesli sohbet sitesi olarak kolay bir arkadaşlık imkanı verilmektedir.

Sesli sohbet ve yanında kameralı chat kullanıcıları ile yanı sıra diğer kullanıcılara çiçek gönderebilirsiniz. Genel görüntülü sohbet odalarında sohbet etmek için yalnızca Ücretsiz Üye olmanız yeterlidir. Kameralı chat pek çok insanın hayatını daha çok kolaylaştırmak için kameralı chatın eskisi gibi zor değil. Hatta sohbet etmek, bir süre sonra mesajlaşmak haline geldi ve daha sonra görüntülü ve sesli görüşmeler gelişti. Bu yüzden artık mesaj yazmalara son verebilirsiniz siz deyerli arkadaşlar en güzel bir sohbet aramızda görmek için aramızda bizimle İle bir bir ortam kurmak için Sitemizdeki samımı ortama katılın İyi sohbetler dileriz hoşcakalın